Asud AS MERKO EHITUS kontserni kodulehel group.merko.ee

AS Merko Ehitus pälvis Eesti konkurentsivõimelisima suurettevõtte tunnustuse

09.10.2015

8. oktoobril 2015 toimunud pidulikul ettevõtluskonkursside galaõhtul sai AS Merko Ehitus kaks tunnustust: ettevõte pälvis Eesti konkurentsivõimelisima suurettevõtte ning mitmendat aastat järjest ka Eesti konkurentsivõimelisima ehitusettevõtte auhinna.

Konkursi koduleheküljel http://ettevotluskonkurss.ee/2015/ saab lisainfot konkursi kohta, tutvuda võitjatega ning lugeda intervjuud AS Merko Ehitus juhatuse esimees Andres Trinkiga.

Ettevõtete konkurentsivõime edetabeli koostamise eesmärgiks on kaasa aidata Eesti ettevõtete konkurentsivõime tõusule ja koos sellega majanduse kiiremale arengule. Edetabel toob esile kõige edukamad ettevõtted ja seab need eeskujuks teistele. See on edukate ettevõtete jaoks hea võimalus ennast avalikkusele tutvustada ja selle kaudu oma konkurentsipositsiooni kindlustada.

Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabeli ajalugu ulatub aastasse 2003, mil seda pingerida hakati Eesti Kaubandus-Tööstuskoja initsiatiivil koostama. Alates 2006. aastast on koostööpartneriks Eesti Tööandjate Keskliit. Tehniliste arvestuste ja edetabelite koostamisega abistab Eesti Konjunktuuriinstituut, tehes koostööd Lausanne´i Juhtimise Arendamise Instituudiga.