Asud AS MERKO EHITUS kontserni kodulehel group.merko.ee

Eesti Tennise Liit sai kaks uut kuldsponsorit: Merko Ehitus ja E.L.L. Kinnisvara

16.09.2015

Eesti Tennise Liit sõlmis Eesti Meistrivõistluste pidulikus õhkkonnas koostöölepingu alaliidu kahe uue kuldsponsori Merko Ehituse ja E.L.L. Kinnisvaraga.

Eesti tennis on oma enam kui 100-aastase ajaloo vältel parimas seisus: seda nii tippspordi kui harrastajate tasemel. 2015. aasta on väga hästi alanud tippspordis noortele, kes on ridamisi näidanud häid tulemusi rahvusvahelistel Tennis Europe ja ITF-turniiridel.

Eesti Tennise Liit on sõlminud Merko Ehituse ja E.L.L. Kinnisvaraga kolmeaastase koostöölepingu, mille alusel toetavad ettevõtted tennist aastas kokku enam kui 100 000 euroga. Baltimaade suurim ehitusettevõte Merko Ehitus keskendub  Eesti täiskasvanute tipptennise ning rahvusvaheliste turniiride korraldamise toetamisele, andes sealhulgas panuse Jürgen Zoppi arengusse ning juuli lõpus Pärnus toimuvasse Merko Estonian Openisse. Baltimaade suurimate kinnisvarafirmade sekka kuuluv E.L.L. Kinnisvara toetab noortekoondise liikmeid, kes on näidanud motivatsiooni treenida tipptasemel ning omavad potentsiaali jõudmaks profitennisesse.