Asud AS MERKO EHITUS kontserni kodulehel group.merko.ee

Euromoney: Merko on Eesti parim kinnisvaraarendaja ning parim elukondliku kinnisvara arendaja Lätis

15.09.2015

Maailma juhtiv äri- ja investeerimisajakiri Euromoney tunnistas oma värskeimas kinnisvaraturu uuringus Eesti parimaks kinnisvaraarendajaks AS-i Merko Ehitus. Merko pälvis tänavu esikoha ka Läti elukondliku kinnisvara arendajate kategoorias.

„Rahvusvahelisel tasemel läbi viidud uuringu tulemused on meile tunnustuseks ning meil on hea meel, et meie meeskonna tööd kvaliteedi, kinnisvaratoodete ja elukeskkonna arendamisel on tähele pandud. Lisaks teeb suurt rõõmu fakt, et lisaks tegevusele Eestis on tänavu peetud esikoha vääriliseks ka me elukondliku kinnisvara arendust Lätis,“ ütles AS-i Merko Ehitus juhatuse esimees Andres Trink.

Majandusajakirja Euromoney (www.euromoney.com) kinnisvaraturu uuring Real Estate Survey 2015 ilmus tänavu 11. korda. Uuringu tulemused baseeruvad teiste turuosaliste ja valdkonna spetsialistide hinnangutel – uuringus osalevad ja oma hinnangu annavad nõustajad, arendajad, investorid, pangad, ärikliendid ja lõppkasutajad. Vastajate käest küsitakse, millised firmad on nende hinnangul viimase 12 kuu jooksul silma paistnud parima toote- ja teenusepakkujana kinnisvarasektoris.