Asud AS MERKO EHITUS kontserni kodulehel group.merko.ee

Firmabänd 2013 võitja Merko Ehitus Eesti bänd „Ma Sulle Ehitan“

23.04.2013

20. aprillil toimus Rock Cafe’s juba kolmandat aastat korraldatava konkursi „Firmabänd 2013″ finaal. Finaalis võtsid mõõtu üheksa bändi. Võidu noppis seekord Merko Ehitus Eesti bänd „Ma Sulle Ehitan”. Teisele kohale jäi võistlusel advokaadibüroo Sorainen bänd Sh*itLoadOfTalent ja kolmanda kohaga pärjati ansambel SSB (Saarioinen/Cutrico Hair/Sveiger).

“Võit oli ikka täielik üllatus. Lootus muidugi oli – muidu sa ei lähegi ju võistlema, aga see oli suur üllatus,” rääkisid bändi Ma Sulle Ehitan liikmed. Žürii arvates oli Ma Sulle Ehitan õhtu kõige šikim bänd – läksid mehed lavale ju korrektsete valgete särkide, viigipükste, kikilipsude ja traksidega.

Kohapeal toimus ka SMS-hääletus, mille tulemusena valiti publiku lemmik. Sel aastal tegi ansambel „Ma Sulle Ehitan” kuldse duubli ning võitis ka publiku lemmiku auhinna. SMS-hääletusest saadud rahaga toetatakse õpilasfirmade ettevõtlus-programmi. Kolme kontsertiga koguti raha üle 1000 euro.

Esikolmiku auhindadeks oli kast Tuborgi õlut, kast mineraalvett Vitamin well ning võimalus valida esinemine ühe tuntud bändi või artistiga: valikus on Terminaator, Singer Vinger, Ott Lepland, Koit Toome, Smilers, Tanel Padar & The Sun ja Shanon.