Asud AS MERKO EHITUS kontserni kodulehel group.merko.ee

Lasnamäel avatakse neljapäeval uus Maxima XX supermarket

10.12.2014

Neljapäeval, 11. detsembril avatakse Lasnamäel Paepargi elamurajoonis uus Maxima XX  supermarket, 1715 ruutmeetri suuruse müügisaaliga kaupluse rajamisega  luuakse kokku ligikaudu 100 uut töökohta.

Maxima  Eesti tegevdirektor Vaidotas Pacesa sõnul on uus supermarket logistiliselt väga mugavas asukohas, sealhulgas hästi ligipääsetav linnaosa tuiksoonelt Laagna teelt. “Paepargi Maxima XX asukoht on hästi ligipääsetav nii antud piirkonna praegustele elanikele kui ka üha arenevasse Paepargi elamurajooni kolivatele inimestele.”

Paepargi Maxima XX supermarketi müügisaali pindala on 1715 ruutmeetrit. Kaupluse sortiment küünib enam kui 20 000 erineva tooteni. Paepargi 57 rajatud kahekorruselise kaubanduskeskuse ehitas AS Merko Ehitus Eesti, hoone suletud netopind on ligikaudu 2900 ruutmeetrit. Maxima XX supermarketi kõrval paiknevad hoones ka erinevad väiksemad kaubandus- ja teeninduspinnad – apteek, lemmikloomakauplus ja pizzarestoran.

Lisaks kaubanduskeskuse hoonele rajas Merko Ehitus Eesti hoone juurde parkla koos valgustuse ja haljastusega. Ehitustööd algasid tänavu aprillis ning need lõpetati novembris.