Asud AS MERKO EHITUS kontserni kodulehel group.merko.ee

Läti projektijuht pälvis valdkonna kõrge tunnustuse

08.09.2017

Ehitusettevõtte Merks projektijuht Sergejs Periņecs pälvis Läti ehitustööstuse Grand Prix’ tseremoonial aasta projektijuhi tiitli. Peale selle sai Sergejs ka eriauhinnad professionaalse koostöö eest ettevõtetelt Bauroc, Knauf ja Doka Latvija.

Oma ekspertteadmiste ja erioskuste ning kogemuste abil suutis Sergejs tagada Exupery Rahvusvahelise Kooli valmimise vaid 11 kuuga. See enam kui 13 miljonit eurot maksnud projekt viidi ellu kõige rangemaid kvaliteedistandardeid järgides.

Sergejs on töötanud Merksis alates 2005. aastast ja juhtinud paljude keerukate objektide ehitust.  Praegu on tema ülesanne juhtida multifunktsionaalse kaubanduskeskuse Akropole ehitustöid.

Ehitustööstuse Grand Prix’ auhinda annab välja Läti Ehitusinseneride Liit koostöös ehitustööstuse teiste avalik-õiguslike organisatsioonide ja ajakirjaga Būvinženieris. Ehitusettevõtte Merks töötajad on võitnud maineka auhinna  varemgi:  2013. ja 2015. aastal  pälvis Ivo Brālēns aasta inseneri tiitli ning 2014. aastal tunnistati Valdis Silnieks aasta nooreks inseneriks. Eriauhindu on saanud ka Roberts Rēboks, Maksims Momots ja Ivo Boruks.