Asud AS MERKO EHITUS kontserni kodulehel group.merko.ee

Kinnisvaraarendus

Kinnisvaraarendus hõlmab elukondliku kinnisvara arendust ja kaasinvestoritega teostatavate ühisprojektide ehitust, pikaajalisi kinnisvarainvesteeringuid ning äriotstarbelisi kinnisvaraprojekte Eestis, Lätis ja Leedus.

KORTERITE ARENDUS JA MÜÜK 

Merko on rajanud kodu tuhandetele peredele Baltikumis, tõusnud juhtivaks korteriarendajaks Eestis ning tugevaks arendajaks Lätis ja Leedus. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

KRUNTIDE ARENDUS JA MÜÜK

Merko pakub müügiks tootmis-, äri- ja elamuotstarbelisi krunte. Tootmis- ja äriotstarbelistele kinnistutele pakume ka teie soovidele vastava hoone „võtmed kätte“ lahendust või pikaajalist renti.

KINNISVARAARENDUSE TEENUS

Merko pakub äriotstarbelise kinnisvara arenduse teenust, mis hõlmab ehituse ettevalmistust koos ehitustööde teostamisega. Oleme huvitatud ka arenduspotentsiaaliga kinnistute omandamisest. Eesmärk on väärtustada maad läbi detailplaneeringu ja ehitatava hoone.

PPP-PROJEKTID

Merko on  arendanud erinevaid public-private partnership ehk PPP-projekte nagu Balsiai koolimaja, Jõgeva kohtu- ja politseihoone, Lasnamäe linnaosavalitsuse büroohoone. Merko on partnerina valmis osalema ka uutes Baltikumi projektides.