Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Alfa kaubanduskeskuse laiendus RiiasAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Alfa on üks Riia suurimaid ostukeskusi, mis paikneb Teika asumis. Töö käigus püstitati kaks hoonet: kolmekorruseline autoparkla kogupinnaga 16 000 m² ja ärihoone, ostukeskuse laiendus, millel on neli maapealset korrust ja maa-alune autoparkla kogupinnaga 49 000 m². Parandati ka haljastust lähiümbruse territooriumil, kuhu istutati 177 puud, rajati laste mänguväljak ja lamamistoolidega terrassiala.

Merksi ehitatud laienduse valmides kasvas ostukeskuse kogupind (arvestades ka mitmekorruselist ja maa-alust parklat) 55 000 ruutmeetri võrra, 99 000 ruutmeetrilt 154 000 ruutmeetrini, millest 71 000 ruutmeetrit on mõeldud rentnikele. Keskusele lisati 20 000 m² renditavat kaubanduspinda ning rentnike arv tõusis, laienduse valmimise järel on 170 rentniku asemel 210. Uus parklahoone ja maastikukujundus pakub parkimiskohti 1750 autole ja on peale selle ka mugavaks jalgrattaparklaks.

Tellija:
SIA Delta Property
Projekti nimi:
Alfa kaubanduskeskuse laiendus Riias
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Kaubandus- ja meelelahutuskeskused
Arhitekt:
SIA Sarma & Norde Arhitekti
Sisearhitekt:
TTDesign
Peaprojekteerija:
TTDesign
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Brivibas 372, Riia
Projekti algus:
2017
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.