Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Briti rahvusvaheline koolHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Uus kool paikneb 1,5 hektari suurusel territooriumil jäähalli Inbox vastas. Sellel on mitu spordi- ja mänguväljakut ning 76 parkimiskohta. Koolihoones on 32 klassiruumi, mis asuvad kahel korrusel, täieliku varustusega kunstiateljee, muusikaruumid, loodusteaduste labor, nüüdisaegne arvutiklass ja söökla. Hoone ehitati nii, et seda oleks võimalik tulevikus laiendada.

Uus kool on üks kaheksast mainekast Briti King’s College’i koolist kogu maailmas. King’s College tegutseb väga heade tulemustega Suurbritannia ja teiste riikide haridussüsteemis juba 45 aastat. Läti Briti keskkool on esimene selle taseme Suurbritannia haridusasutus Lätis. Läti Briti keskkoolis saavad hariduse omandada igas vanuses lapsed alates eelkoolist (3 aasta vanusest) kuni keskkoolini (18-aastaseni) välja. Õppetööd viib läbi pedagoogide meeskond Suurbritanniast. Kool on mõeldud 200 õpilasele.

Tellija:
SIA ESPI
Projekti nimi:
Briti rahvusvaheline kool
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Arhitekt:
SIA ER. ARCH, Egils Rankis
Projekteerija:
SIA Diānas Zalānes projekta birojs
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Turaida tn 1, Pinki, Babītes
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2017

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.