Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kogudusemaja 1. ja 4. etapi ehitusAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Projekti raames ehitatati välja kogudusemaja (Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kirik). Hoonel ehitati välja kaks korrust koos osaliselt väljaehitatud kolmanda korrusega, viilkatus ning peasissepääsu kohale tuli tsentreeritud vertikaalne aktsent – torn. Peasissekäiku rõhutati kaarekujulise portaaliga. Esimesel korrusel asub avar vestibüül, mille taga on koridoride ristumiskoht. Lisaks ehitati esimesel korrusel välja töötajate kabinetid, vastuvõturuumid, õppeklassid, arhiiv, raamatukogu ja tehnilised ruumid. Hoone teisel korrusel ehitati välja koosolekusaal ja multifunktsionaalne ruum, mida on allalastavate seintega võimalik jagada väiksemateks ruumideks. Sise- ja välisviimistluses kasutati väärtuslikke looduslikke materjale.

Tellija:
Fond COP Latvija
Projekti nimi:
Kogudusemaja 1. ja 4. etapi ehitus
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Muud avalikud hooned
Peaprojekteerija:
SIA Sestais Stils
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Lacpleša tn 71, Riia
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.