Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Korterelamu Krokuvos tn 73, VilniusHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Krokuvos 73 on sobiv koht aktiivseks eluviisiks kesklinnas. Uus kuuekorruseline elumaja maa-aluse parkla ja turvalise kinnise siseõuega ehitatakse Konstitucijose puiestee lähedusse. Projekt hõlmab 1–5toalisi kortereid ruumikate sisseehitatud rõdudega. Kvaliteetsed ehitusmaterjalid ja professionaalne ehitustöö tagavad hoone energiatõhususe kõrge klassi ja hea helipidavuse. Peale selle saavad elanikud nautida õhupuhastussüsteemi, mis tagab pidevalt igas korteris värske õhu ja ühtlase ning sujuva õhuringluse igas toas. Arendaja on arvestanud klientide vajadustega ning loonud elanikele võimaluse paigaldada igasse korterisse eraldi kliimaseade. Jalgratturid saavad paigutada oma ratta ja muud tarvikud mugavalt maa-aluses parklas asuvasse jalgrattahoidlasse. Elanike turvalisuse eest on eriti hästi hoolitsetud. Elumaja kinnisele alale ja maa-alusesse parklasse paigaldatakse videovalve kaamerad. Hubases kinnises siseõues on elanike ja nende külaliste tarbeks haljasala pinkide ja laste mänguväljakuga.

Tellija:
UAB VPSP1
Projekti nimi:
Korterelamu Krokuvos tn 73, Vilnius
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Tadas Balčiūnas
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Krokuvos tn 73, Vilnius
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.