Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Lasteaia ja koolimaja kompleks PinkisHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Läti ehitusettevõte SIA Merks sai vähem kui aastaga valmis Exupéry Rahvusvahelise Kooli ehituse Pinkis, Riia ja Jurmala vahel asuvas linnalähipiirkonnas. Uues koolis on ruumi 200 õpilasele ja lasteaias kohti enam kui 120 lapsele.

Exupéry Rahvusvahelise Kooli ehitamisel kasutati uusimat tehnoloogiat ning järgiti klasside korralduse ja varustamise põhimõtteid, mille tõhusus on juba juhtivates Euroopa koolides kinnitust leidnud. Ehitustööd hõlmasid omavahel galeriiga ühendatud 2-korruselise koolimaja ja 3-korruselise lasteaia kompleksi ehitust. Kahekorruselise erakooli ja lasteaia kahte hoonet ühendab suletud koridor. Ühes hoones on võimla ja aula, samas kui teises, ringikujulises hoones asuvad esimesel korrusel lasteaiaruumid ja teisel korrusel kool. Ringikujulise hoone keskel on lasteaiale ka terrass.

Erakooli üldpind on kokku üle 19 000 m² ja koolihoonete põrandapind kokku on üle 6500 m².

Tellija:
SIA LMH
Projekti nimi:
Lasteaia ja koolimaja kompleks Pinkis
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Arhitekt:
Juris Lasis
Projekteerija:
SIA 8.A.M.
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Jauna tn 8, Pinki
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.