Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Laurenči vabaaja- ja spordikeskusHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Laurenči projekti raames rajati 1480 meetri pikkune suusarada, mis võimaldab kasutada kunstlumemasinat, ehitati spordi- ja puhkekeskuse peahoone, rekonstrueeriti kõrvalhoone ning rajati ja haljastati 3,75 hektari suurune ala koos parklaga. Samuti ehitati 100 meetri pikkune neljarajaline jooksurada. Tegemist on Baltikumis ainulaadse projektiga ja ainsa seda tüüpi külmutussüsteemiga rajaga Ida-Euroopas – rajakatte alla ehitud külmutussüsteem tagab selle pideva kasutusvõimaluse ka muutuvate ilmaolude korral. Lähim sarnane rada asub Soomes. Rada on kuus meetri lai: neli meetrit katet koos selle all oleva külmutussüsteemiga ja kahemeetrine multšiga kaetud tsoon suvel jooksmiseks. Asfaldi alla ehitatud külmutusseade võimaldab suvel säilitada lund järgmiseks sügiseks, et suusatajad saaksid alustada treeninguid juba enne talvehooaja algust. Raja külmutussüsteemi ülesanne on tagada suusatamiseks sobivad tingimused varasügisel ja hiliskevadel. Raja alla on paigaldatud rohkelt elektrikaableid ja külmutustorusid, süsteem sarnaneb põrandaküttega, aga annab sooja asemel külma.

Tellija:
Sigulda District Council
Projekti nimi:
Laurenči vabaaja- ja spordikeskus
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Projekteerija:
Arhitektes I. Kalveles birojs
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Puķu tn 4, Sigulda
Projekti algus:
2012
Valmimise aasta:
2013

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.