Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Merks Mežpilsēta korteriarendusprojekt, I etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Projekti esimese etapi käigus ehitatakse kolm viiekorruselist hoonet kokku 117 korteriga. Valmivad 2–4-toalised korterid suurusega 35–70 m2.

Merks Mežpilsēta korteriarendusprojekt asub Riia ühes rohelisimas piirkonnas – Mežciemsis, mille tõttu on see noorte perede jaoks eelistatud elukeskkond. Krunt asub ainulaadses kohas korrastatava Dreiliņupīte oja ja metsa vahel, mis pakub meeldivaid jalutuskäike looduses.

Dreiliņupīte oja ja metsa poole jäävate esimese korruse korterite elanikud saavad nautida privaatseid rohealasid, kõikidel ülejäänud korteritel on rõdu. Igas hoones on lift, ühised ja isiklikud hoiuruumid. Hoonete ümber rajatakse laste mänguväljakud ja õuepaviljonid, samuti parkimiskohad. Erilist tähelepanu pööratakse turvalisusele – ala on piiratud aiaga, kasutusele võetakse videovalve.

Elamukvartali vahetus läheduses on väljakujunenud taristu ühistranspordi, lasteaedade, koolide, meditsiiniasutuste, spordi- ja kaubanduskeskustega, mida elanikud igapäevaseks mugavaks eluks vajavad. Lähedal asuvad ka Biķernieki ja Jugla metsad, mis pakuvad mitmesuguseid värskes õhus vaba aja veetmise ja liikumise võimalusi.

Tellija:
SIA Merks
Projekti nimi:
Merks Mežpilsēta korteriarendusprojekt, I etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
SIA Projektu birojs Grietēns un Kagainis, Aivars Kagainis
Sisearhitekt:
Katerina Lavr Interiors
Peaprojekteerija:
SIA Merks ja SIA Projektu birojs Grietēns un Kagainis
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Hipokrāta tn 24, Riia
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2021

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.