Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Merks Viesturdārzs korteriarendusprojekt, II etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Korteriarendusprojekti teise etapi raames valmib 2022. aasta esimeses pooles üks viie- kuni seitsmekorruseline hoone 167 korteri ja 7 äripinnaga.

„Merks Viesturdārzs“ on uus korteriarendusprojekt ühes Riia ilusaimas piirkonnas ajaloolise Viesturdārzs’i linnapargi kõrval. Projekti teostatakse kolmes etapis ja see hõlmab 350 erinevas suuruses korterit, mis kõik jagavad kõrget ehituskvaliteeti ja kaasaegset disaini. „Merks Viesturdārzs“ pakub laia korterite valikut alates stuudiokorteritest kuni ruumikate neljatoaliste ja kahekorruseliste korteriteni. Korterid on saadaval täieliku kvaliteetse viimistlusega. Esimesel korrusel on sissepääsud trepikodadesse, lukustatav ruum lapsevankritele ja jalgratastele ning tarberuum. Tagades suurima austuse looduse ja meie elukeskkonna vastu, oleme disaininud „Merks Viesturdārzs’i“ projekti kooskõlas A-klassi energiatõhususe nõuetega.

Tellija:
SIA Merks
Projekti nimi:
Merks Viesturdārzs korteriarendusprojekt, II etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
RUUME Arhitekti
Peaprojekteerija:
SIA Merks
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Rūpniecības tn 27, Riia
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2022

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.