Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Multifunktsionaalne keskus Liepajas DzintarsAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Multifunktsionaalne keskus Liepājas Dzintars saab Liepāja sümfooniaorkestri uueks koduks. Kontserdisaali saab tulevikus kasutada mitte ainult klassikalise muusika kontsertide, vaid ka tantsu-, firma-, roki- ja poppmuusikaürituste jaoks. Kaheksakorruselises hoonetekompleksis on 1200 istekohaga kontserdisaal koos prooviruumidega; sissepääsualal saab korraldada rahvaüritusi ja näitusi. Peahoonega on ühendatud äri- ja haldustiib. Peahoone ja äritiiva vahel asub avalik väljak. Liepāja kontserdisaali projekteeris rahvusvaheline autorite rühm, tehnilised lahendused töötati välja nii Austrias kui ka Lätis ning projektis osalesid kõrgetasemelised asjatundjad kogu Euroopast. Ekspertide otsuse kohaselt on selle kontserdisaali lahendused kõige nüüdisaegsemad kogu Euroopas. Kontserdisaali kontseptsioon mõeldi välja skeemi „muna munas” kohaselt – saal on riputatud hoone kogu konstruktsiooni külge ning kandekarkass on valmistatud metallist, nii et jääb mulje, et üks hoone asub teise sees. Selline lahendus on Lätis esmakordne, seetõttu on see nii ehitajate kui ka konstruktsioonide valmistajate jaoks omamoodi väljakutse.

Tellija:
Liepāja Linnavalitsus
Projekti nimi:
Multifunktsionaalne keskus Liepajas Dzintars
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Arhitekt:
Volker Giencke
Peaprojekteerija:
Folkers Gīnke, PS Giencke & Company – Latvija
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Radio tn 8, Liepaja
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2015

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.