Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Polipaks tehasehooneAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Projekti raames on ehitatud trükipildiga polüetüleen-, polüpropüleen- ja bipolümeerpakendite tehas koos lao- ja bürooruumidega. Tootmisüksus koosneb kolmest tsehhist: esimeses toodetakse kilet, teine on trükitsehh ja kolmas viimistlusosakond. Pakkematerjalide lao ja kauba hulgimüügiruumide plokis asub ka Läti suurim pakkematerjalide näitusesaal. Projekti elluviimisel on kasutatud palju erinevaid insenertehnilisi lahendusi. Võttes arvesse hoone suurust, on ka paigaldatud ventilatsiooni- ja kliimasüsteemid mahukad, erineva võimsuse ja temperatuuriga ning keerukate lahendustega nende ühendamiseks. Ehitusprojekti juhtimine oli meeskonnale heaks proovikiviks, pidades silmas projekti suurust, tellija rangeid nõudmisi, erinevaid ekspertiise ja tehnokommunikatsioonide keerukust.

Maapinna kogupindala, kus ehitustöid tehti, oli 66 959 m2, hoonestuse kogupindala 35 196 m2.

Tellija:
Polipaks NT Ltd.
Projekti nimi:
Polipaks tehasehoone
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Tööstushooned
Peaprojekteerija:
Arhitekta G.Vīksnas birojs Ltd.
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Malkalni, Marupe omavalitsus
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2015

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.