Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Viesturdārza mājas korterelamudAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Neli maja asuvad Riia ajaloolise saatkondade piirkonna naabruses kesklinna lähedal. Viesturdārza mājas elamukompleksis on 96 ühe- kuni viietoalist korterit pindalaga 60–160 m². Korterite ehitamisel on kasutatud looduslikke materjale, põrandaid katab kilpparkett, aknad ja uksed on puidust. Hoonete paigutus tagab eluruumidele parima valgustuse. Korterite klaasitud rõdud avanevad Viesturdārzsi (Laulupeo) pargile ja linna ajaloolisele südamele. Fassaadid on heledais toonides, esimese korruse välisviimistluses on kasutatud klaaspindu ja kivivooderdist.  Viesturdārza mājas projekti tunnustati esimese kohaga Läti Ehitajate Assotsiatsiooni poolt korraldataval konkursil “Aasta Parim Ehitis 2006” kategoorias “Vastrajatud Ehitis”.

Tellija:
Sporta klubs Viesturdārzs Ltd.
Projekti nimi:
Viesturdārza mājas korterelamud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Rūpniecības tn 21, Riia
Projekti algus:
2004
Valmimise aasta:
2006

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.