Asud AS MERKO EHITUS kontserni kodulehel group.merko.ee

Elamuprojektis „Merks Gaiļezers nami“ peeti sarikapidu

18.04.2019

Kõrgeima punkti saavutamise ja hoonete konstruktiivse mahu väljaehitamise lõpetamist tähistati sarikapeoga elamuprojektis „Merks Gaiļezers nami“. Kõik projekti teise järgu majad on juba saavutanud oma täieliku kuju ja seetõttu on töö oluline etapp lõpule viidud.

„Merks Gaiļezers nams“ teise järgu ehitamine algas eelmise aasta detsembris ja selle raames rajati kolmes järveäärses majas 96 kaasaegset ja mugavat korterit. Projekti esimese järgu müük kinnitab, et Mežciems´i kui Riia rohelisema ümbruse valivad meeleldi oma koduks lastega pered, seega on korterite planeeringud hoolikalt läbi mõeldud erinevate perede vajadusi arvestades. Piirkonnas on rajatud mitmed laste mänguväljakud, hoonete esimestel korrustel on olemas ühiskasutatavad ruumid lapsevankritele ja jalgratastele ning individuaalsed panipaigad. Majades on vaiksed ja avarad liftid, mis võimaldavad mugavalt jõuda korteritesse ka lapsevankriga.

„Teises järgus ehitatakse erinevaid kolmetoalisi kortereid – nii väikeseid ja kompaktseid, kui ka suuri ja avaraid, kahe sanitaarruumiga – nii, et iga pere saaks valida neile kõige paremini sobiva“ ütleb Dace Tumšā, Merks kinnisvara müügiesindaja. „Samuti ehitatakse 2. järgus kahe- ja neljatoalised korterid, mis asuvad ülemistel korrustel. Kõikidel korteritel on suured aknad ja klaasitud rõdud, mis tähendab palju päevavalgust ja võimalust nautida kaunist vaadet Gaiļezers´i rohelisele ümbrusele“. Hooned on projekteeritud B-klassi energiatõhususega, tagades madalad küttekulud.

Broneerides „Merks Gaiļezers nami“ 2. järgu korteri juba täna, on võimalik hinnata tulevaste korterite kvaliteeti kohapeal – tutvudes esimese järgu korteritega. Kavandatakse, et uute majade korterid saavad omanikud kätte järgmise aasta alguses.18

Projekti kvaliteedi nii valitud materjalide kui ka teostatud ehitustööde osas garanteerib ehitusfirma Merks, kes on projekti arendaja, ehitaja ja garantii tagaja. Merks on üks kogenumaid kinnisvaraarendajaid Lätis, nende rajatud kodudes elab juba üle 1500 perekonna.