Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Abja 110kV alajaama renoveerimineAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Elering AS renoveeris Abja 110kV alajaama kompaktalajaamaks. Renoveerimine toimus “võtmed kätte” meetodil. Kõik projekti mahus olevad seadmed tarniti koos vajalike projekteerimistöödega, installeeriti, seadistati, kontrolliti jne ning anti tellijale lõplikult üle pingestatud kujul.

Hoone ja rajatised projekteeriti ja ehitati ning anti Tellijale üle valmiskujul. Kõik tarnitavad või Tellija poolt üle antud seadmed paigaldati ja viidi töösse.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elering AS
Projekti nimi:
Abja 110kV alajaama renoveerimine
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
AS Merko Infra
Tööde iseloom:
Renoveerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Põlde küla, Mulgi vald, Viljandi maakond
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2020

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.