Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Abja 110kV alajaama renoveerimineHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Elering AS renoveerib Abja 110kV alajaama kompaktalajaamaks. Renoveerimine toimub “võtmed kätte” meetodil. Kõik projekti mahus olevad seadmed tarnitakse koos vajalike projekteerimistöödega, installeeritakse, seadistatakse, kontrollitakse jne ning antakse tellijale lõplikult üle pingestatud kujul.

Hoone ja rajatised projekteeritakse ja ehitatakse ning antakse Tellijale üle valmiskujul. Kõik tarnitavad või tellija poolt üle antavad seadmed paigaldatakse ja viiakse töösse.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elering AS
Projekti nimi:
Abja 110kV alajaama renoveerimine
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Alajaamad
Projekteerija:
AS Merko Infra
Tööde iseloom:
Renoveerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Põlde küla, Mulgi vald, Viljandi maakond
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2020

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.