Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Büroohoone Delta PlazaAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Delta Plaza äri- ja büroohoone koosneb 14-korruselisest äri- ja büroohoonest koos 1 maa-aluse tehnilise korrusega ning-4-korruselisest parkimismajast koos 1,5 korruselise maa-aluse osaga. Nii büroohoone kui ka parkimismaja rajati vaivundamendile. 14-korruselise büroohoone kandvaks karkassiks on monoliitsest raudbetoonist post-plaat süsteem. Postide materjal on korruste kaupa erinev. Büroohoone keskel oleva trepikoja, lifti- ja ventilatsioonišahti seinad valati monoliitsest raudbetoonist paksusega kuni 300 mm. Trepi marsid ja podestid on monteeritavast raudbetoonist. Büroohoone monoliitbetoontööde maht oli üle 6560 m³ ja parkimismaja monoliitbetoontööde maht üle 3350 m³. Pinnasele toetuvad põrandad (parkla ja büroo maa-alune osa) rajati kiudbetoonist.

Tellija:
Linnamaa Kinnisvara OÜ
Projekti nimi:
Büroohoone Delta Plaza
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Äri-, büroo- ja administratiivhooned
Arhitekt:
Jüri Okas
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Pärnu mnt 141, Tallinn
Projekti algus:
2007
Valmimise aasta:
2009

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.