Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Büroohoone Quadrum SouthHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Uus büroohoone Quadrum South asub Vilniuse kesklinnas. See on Quadrumi ärikeskuse kompleksi 4. etapp. Hoone on 9-korruseline. Maa-alune parkla ja hoone 1. korrus ehitati 2016. aastal arenduse esimese etapi käigus. Hoone raamkonstruktsioon valati kohapeal raudbetoonist. Fassaad paigaldati kassett-fassaadisüsteemiga. Hoonele paigaldati ka „roheline“ katus koos terrassiga.

Hoone projekteeris Norra arhitektuuribüroo Lund + Slaatto Arkitekter, peaarhitekt – Espenas Pedersen. Projekti arhitektuurilise osa teostaja oli Leedu ettevõte “Arches”.

Quadrum on esimene ärikeskus Leedus, mis on projekteeritud ja ehitatud vastavalt BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) nõuetele.

Tellija:
UAB Forumas 4
Projekti nimi:
Büroohoone Quadrum South
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Äri-, büroo- ja administratiivhooned
Arhitekt:
UAB ARCHES
Projekteerija:
Lund + Slaatto Arkitekter
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Konstitucijos prospekt 21, Vilnius
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.