Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Eesti Vabariigi kagupiiri maismaaosa taristu projekteerimine ja ehitus, I etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Lepingu raames rajatakse taristu 23,5-kilomeetrisel piirilõigul Võrumaal. Ehitatav piirilõik algab Eesti, Läti, Venemaa kolmikpunktist ja lõpeb Luhamaa piiripunktist 3,5 kilomeetrit põhja pool asuvas Tserebi külas Vanigõjärve lõunakaldal.

Tehniliselt ja töökorralduslikult on tegu ülitäpset planeerimist ja tugevat eeltööd nõudva projektiga. Töid tuleb teostada kitsas koridoris, kus kehtivad ranged piirirežiimi reeglid. Osa teest tuleb rajada üle soise ala pontoonteena ja kohapeal on ehitustranspordi jaoks väga keerulised ligipääsutingimused. Keerukate olude tõttu on ka ehitusaeg niivõrd pikk, et saaks lepinguperioodi jääva kahe talve jooksul rajada keerukamad piirilõigud külmunud pinnase pealt.

Tööde teostamisel on juhtiv partner AS Merko Ehitus Eesti ja partneriks AS GRK Infra.

Tellija:
Politsei- ja Piirivalveamet
Projekti nimi:
Eesti Vabariigi kagupiiri maismaaosa taristu projekteerimine ja ehitus, I etapp
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Transpordirajatised
Koostööpartner:
AS GRK Infra
Peaprojekteerija:
Nordecon AS
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Võrumaa
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2023

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.