Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Emajõe ja Võhandu jõe valgala veemajandusprojekt; Emajõe alamprojekt. Elva linna vee- ja kanalisatsioonitööde II ja III etapp. Osa 1: Elva linna põhja- ja keskosa ning Käärdi aleviku vee- ja kanalisatsioonirajatisedHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Elva linnas ehitas ja rekonstrueeris AS Merko Ehitus vee-, kanalisatsiooni-, survekanalisatsiooni- ja sajuveetorustikke kokku 34,7 km ulatuses. Paigaldati 10 uut reoveekanalisatsiooni pumplat, üks rekonstrueeriti. Samuti paigaldati viis joogivee mõõdukaevu ja kaks joogivee survetõstepumplat. Sama projekti raames rekonstrueeriti olemasoleva, Jaani tn puurkaevpumpla tootlikkusega 14 m3/h ja rajati kaks uut puurkaev-pumplat sügavusega 215 m, tootlikkusega 14 m3/h.

Tellija:
AS Emajõe Veevärk
Projekti nimi:
Emajõe ja Võhandu jõe valgala veemajandusprojekt; Emajõe alamprojekt. Elva linna vee- ja kanalisatsioonitööde II ja III etapp. Osa 1: Elva linna põhja- ja keskosa ning Käärdi aleviku vee- ja kanalisatsioonirajatised
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Vee-, sajuvee- ja kanalisatsioonitorustikud
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Elva, Tartumaa
Projekti algus:
2009
Valmimise aasta:
2010

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.