Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Erminurme korterelamud, III etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Erminurme korteriarendusprojekti kolmanda etapi käigus valmib kolm kortermaja kokku 60 korteriga. A-energiaklassiga hoonetes asuvate korterite suurused on vahemikus 47–94 ruutmeetrit.

Erminurme kodud kerkivad Tartu linna ja valla piirile ühe Euroopa suurimaks ja nüüdisaegseimaks muuseumiks hinnatud Eesti Rahva Muuseumi lähistele. Erminurme on hubane ja arhitektuurselt hästi naabruse miljöösse sobitatud elukeskkond, kus on ühtviisi lihtne nautida nii kohalikke kultuurisündmusi ja ümbritseva looduse pakutavat kui ka hoida tihedat ühendust Tartu linnasüdamega. Hubasesse elukvartalisse on planeeritud 2- kuni 3-korruselised kortermajad, kokku 12 hoonet 224 uue koduga.

Õdusaid puhkehetki saavad tulevased elanikud nautida Erminurme kvartali haljastatud hoovialal, mis pakub rõõmu nii noorematele kui vanematele elanikele. Lisaks uutele eluhoonetele rajame ka avaliku pargiala, mille anname valmimisel üle Tartu Vallavalitsusele. Meeldivatele jalutuskäikudele kutsub tulevasi elanikke ka lähedal asuv kaunis Raadimõisa park.

Korterite müügiinfo: merko.ee/erminurme

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Erminurme korterelamud, III etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
OÜ Põldme Arhitektuur, Janno Põldme
Sisearhitekt:
OÜ Mojo Disain, Ilona Põldme
Peaprojekteerija:
AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Erminurme tee 4, 6 ja 8, Tila küla, Tartu vald
Projekti algus:
2021
Valmimise aasta:
2022

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.