Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Bajorų Dominija korterelamuAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Merko on Vilniuses arendanud ja ehitanud kauni Bajorų Dominija elupiirkonna, mille kolmes kortermajas on kokku 122 korterit. Arenduse esimese etapi raames valmis 68 korteriga kortermaja ning teise etapi raames 36 ja 18 korteriga majad. See on uus, moodne, madalate hoonetega elamuteplokk Vilniuses Mokslininkų tänaval Santariškės, mida ümbritseb nii männi- kui lehtpuumets. Majad asuvad linnamürast kaugel ning on ideaalne valik neile, kes otsivad vaikset elamispinda linna lähedal. Asukohta ning hoonete ja korterite arhitektuuriline kooskõla kindlustavad elanikele noobli elukvaliteeti. Kaunis ja turvaline ümbrus, väljaarenenud taristu ning käepärased avalikud teenused pakuvad enamat kui igapäevaseks eluks otseselt vajalik.

Tellija:
MN projektas UAB
Projekti nimi:
Bajorų Dominija korterelamu
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Emilis Petkevičius
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Fizikų tn 63 ja 65, Vilnius
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.