Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Gaiļezers’i elamukompleks, II etappHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Teises etapis valmivad kolm 9-korruselist B-energiaklassiga kortermaja, milles on kokku 96 2-4-toalist korterit suurusega vahemikus 63-109 ruutmeetrit. Korteritel on avarad rõdud ja hästi läbi mõeldud planeeringud. Suletud parkimiskohad ja panipaigad asuvad esimesel korrusel. Gaiļezersi järve kõrval kortermajade ümbruses asuvad mitmed mänguväljakud, roheala ja avatud parkimiskohad.

Riia Mežciems’i piirkonna „Gaiļezers’i majade“ korteriarendusprojekt hõlmab kuute kortermaja 192 korteriga Līduma, Gaiļezera ja Hipokrāta tänavate vahelisel alal. Korterid antakse kasutusse täisviimistlusega. Kortermajade elukorrused asuvad teisest kuni üheksanda korruseni ning korterid on kahe-, kolme- ja neljatoalised. Tehnovõrkude ruumid, elanike kommunaalruumid ja suletud parkla 72 autole asuvad kortermajade esimesel korrusel. Väljas territooriumil on parkimiskohti 149 autole. Kortermajad asuvad Gailezersi järve kaldal ning elanikud saavad nautida korrastatud keskkonda ja meeldivaid järvevaateid oma korteriaknast.

Lisainformatsioon: www.gailezeranami.lv

Tellija:
SIA Elniko
Projekti nimi:
Gaiļezers’i elamukompleks, II etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Aivars Kagainis, SIA Grietēns un Kagainis
Sisearhitekt:
Svjatoslavs Aļeiņikovs, SIA IN4 DESIGN IDEAS
Projekteerija:
SIA Merks
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Līduma tn, Gaiļezera tn, Hipokrāta tn, Riia
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2020

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.