Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Hane tn 6 ja 8 korterelamudAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

2012. aasta kevadel valmis Tallinnas Kristiine linnaosas väikeses ja vaikses Hane tänavas kaks ühesuguse projektiga neljakorruselist korterelamut, kummaski 21 korterit. Hooned on lihtsad ja kaunid oma klassikalises värvides fassaadilahenduse poolest (valge krohvipind vaheldub tumepruuni laudiseosaga ja esimese korruse musta värvi tellismüüritisega ning kogu fassaadi ilmestavad omakorda modernsed metallpostideta klaasrõdupiirded). Korterid on kvaliteetsed nii tehniliste lahenduste kui ka viimistlusmaterjalide poolest (laudparkett koos põranda toonis sisespoonustega jne) ning avarad, põrandapinnast algavate kolmekordsete pakett-puit-alumiiniumakendega, mille ees ei “ilutsegi“- enamasti radiaatorid – need on õhukestena välisseina äärde paigutatud. Täiustatud lahendusena kasutatakse hoonest väljatõmmatavat õhku niiskete ruumide põrandakütteks ja sellest üle jääva energiaga toetatakse tarbevee soojendamist. Lisaks on uudne see, et madalatele majadele vaatamata on mõlemas hoones lift. Paralleelselt uute hoonete ehitusega rekonstrueeriti ka nendega piirnev Hane tänava osa – paigaldati uued kommunikatsioonid ning korrastati kõnnitee. Korralikust kaubast andis tunnistust tõsiasi, et vaatama tolle hetke keerulisele kinnisvaraturule, leidsid kõik korterid omanikud juba valmimisaasta suvel.

Tellija:
AS Merko Ehitus
Projekti nimi:
Hane tn 6 ja 8 korterelamud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Kalle Rõõmus
Sisearhitekt:
Eerik Olle, Ahti Peetersoo
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Hane tn 6 ja 8, Tallinn
Projekti algus:
2011
Valmimise aasta:
2012

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.