Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Helme 14 korterelamudAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Helme 14 kortermajad asuvad Põhja-Tallinnas Stroomi ranna lähistel ja külgnevad männimetsaga ning moodustavad eraldiseisva kvartali koos eelnevate Helme tänava kortermajadega. Helme 14 kinnistule on ehitatud kaks identset kortermaja. Esimene kortermaja paraadkülg on suunatud idasse, teisel põhja. Ühel majal on 5 maapealset korrust ja üks kinnine köetav maa-alune korrus, mis mahutab 12 parkimiskohta ja 25 panipaika, ülejäänud parkimiskohad jäävad väliparklasse. Ühes majas on 25 korterit, enamik neist 2-3-toalised, kuid on ka mõned 1- ja 4-toalised. Kortermaja trepikoda on avar ja valgusküllane ning korruseid teenindab panoraamvaatega lift. Kinnistule on rajatud ka laste mänguväljak, mida jälgib videokaamera, mille pilti on võimalik jälgida kuvariekraanilt.

Tellija:
AS Kolde
Projekti nimi:
Helme 14 korterelamud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Kalle Vellevoog, Velle Kadalipp
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Helme tn 14, Tallinn
Projekti algus:
2010
Valmimise aasta:
2012

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.