Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Hiiu-Suurtüki 4 korterelamuAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Eksklusiivne korterelamu on esimene ajaloolise Nõmme linna garnisoni territooriumile rajatava Hiiu Lõvi pargi elamutest. Kortermajade kompleks koosneb viiest kolmekorruselisest hoonest, mis on ühendatud maa-aluse parklaga. Kortermaja erilisust rõhutavad majade puidust ja vaskplekist fassaadid, mis arhitekti nägemuses oleva roheka tooni saavad alles mõne aasata möödudes. Graniidi, vase, klaasi ja puidu kasutamine trepikodade interjööris muudavad trepikojad hubaseks. Seinte ja lagede viimistlemisel on kasutatud lubikrohvi ja lubivärve. Nii sees kui ka väljas on eksklusiivsust rõhutav valgustus. Kuivõrd hoone on projekteeritud rajatavasse parki, siis on majade ümber rohkelt puid ja põõsaid. Hoone kütmiseks on välja ehitatud maakütte süsteem. Samuti kasutatakse ära ruumidest väljatõmmatava õhu soojus. Et korterites on vesi-põrandaküte, siis puuduvad radiaatorid, mis maast laeni ulatuvate suurte akendepuhul võiks segada vaadet rahulikule Nõmme loodusele.

Tellija:
OÜ Tardamel
Projekti nimi:
Hiiu-Suurtüki 4 korterelamu
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Andres Alver
Sisearhitekt:
Edna-Dufala Pärn, Martin Pärn
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Hiiu-Suurtüki tn 4, Tallinn
Projekti algus:
2011
Valmimise aasta:
2012

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.