Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Hotell ja eluhoonete kompleks Rinktines Urban, I etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

UAB Merko statyba on valmis saanud Rinktinės Urban korteriarendusprojekti Vilniuse kesklinnas Rinktinėse ja Ceikiniu tänava nurgal. Arendus hõlmab kolme kortermaja, hotelli ning kogu arendusala ühendavat kahekorruselist maa-alust parklat. Ibis hotell valmis 2018. aasta suvel ning kortermajad 2018. aasta teises pooles.

Rinktinės Urban korteriarendusprojekti kolmes 5–8-korruselises kortermajas on kokku 120 korterit suuruses 30–125 ruutmeetrit ning esimestel korrustel enam kui 1000 m² äripinda. Korteritel on avarad rõdud, esimese korruse korteritel on terrassid ning ülemiste korruste korteritel katuseterrassid. A-energiaklassiga hoone korterid on varustatud soojustagastusega sundventilatsioonisüsteemiga, mis tagab korterites värske õhu ja ühtlase õhujaotuse. Panipaigad ja 181 parkimiskohta paiknevad kahekorruselises maa-aluses parklas.

Rinktinės Urban asub Vilniuse kesklinna kiirelt arenevas piirkonnas endise linnastaadioni lähedal ja jalutuskäigu kaugusel linna ajaloolisest keskusest ehk katedraali väljakust ja Gediminase lossist. Arendusprojekti vahetus läheduses asuvad koolid, kauplused ning uuendatud jõe kaldapealne.

Tellija:
UAB Merko būstas
Projekti nimi:
Hotell ja eluhoonete kompleks Rinktines Urban, I etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned; Hotellid, spaad ja terviseasutused
Arhitekt:
Dainius Cepurna ja Tadas Balciunas
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Ceikinių tn 3, Vilnius
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2018

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.