Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Hotell LIETUVAHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Vilniuses asuva 22-korruselise Radisson Blu Hotel Lietuva külalised saavad hoone katuselt imetleda pulbitseva Leedu pealinna ilu. 291 hotellituba ja apartementi on sisustatud skandinaavialikus stiilis ja varustatud luksuslike võimalustega. Tervisealas on spaa ja sauna-ala, kus külalised saavad lõõgastuda. Mitmesuguste sündmuste korraldamiseks saavad külalised valida 17 mitmefunktsioonilise ruumi vahel, mida saab  kohandada konkreetse ürituse vajaduste järgi ja mille kokkuliitmisel tekib piisavalt ruumi koguni 1700 osaleja võõrustamiseks. Suurim, 672 m² suurune ruum Alfa mahutab seistes 700 ning teatrisaali paigutuses 600 istuvat inimest. Ruumides on olemas nüüdisaegne audio-videovarustus ja tasuta kiire traadita internet; ürituste puhuks on saadaval ka mobiilne lava, tantsupõrand või moelava.

Tellija:
Hotel Lietuva AB
Projekti nimi:
Hotell LIETUVA
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Hotellid, spaad ja terviseasutused
Arhidekt:
V. Segal, VILTEKTA UAB
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Leedu
Aadress:
Konstitucijos prospektas 20, Vilnius
Projekti algus:
2002
Valmimise aasta:
2003

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.