Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Hotelli Nordic Hotel Forum renoveerimineAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Neljatärni superior taseme äri- ja konverentsihotellis Nordic Hotel Forum on peale remonti endise 267 asemel 258 numbrituba, 2 restorani ja laiendatud lõõgastuskeskus. Hotelli uuendusprojekti koostas sisearhitektuuribüroo ArtAku, hoone sisearhitektid on Kaire Kemp-Tišler ja Ea Andla. Hotelli sisustamisel kasutati palju Eesti disainerite kujundatud eritellimusmööblit.

Täielikult ehitati ümber hotelli ventilatsiooni- ja muud tehnilised süsteemid, et hotell vastaks viirusejärgse maailma nõuetele. Nordic Hotel Forum on esimene hotell Eestis, millel on üle maja viirusetõrjeseadmed. Näiteks on konverentsikeskuse ruumides Soome firma Genano mobiilsed viirusetõrjeseadmed, mis eemaldavad õhust nii nanoosakesed, bakterid kui viirused. Täiendava usaldusmeetmena pakutakse hotelli ja konverentsikeskuse külalistele Eestis loodud kaelaskantavaid õhupuhasteid Respiray, mis puhastavad UV-kiirguse abil 99 protsenti sissehingatavast õhust ning suunavad puhta õhu kandja suu ja nina piirkonda.

Renoveerides pandi rõhku ka moodsatele kontaktivabadele lahendustele – kontaktivaba sisseseregistreerimine, numbritubade uste avamine nutiseadme abil ja hotelliarve tasumine ilma personaliga kokku puutumata, milleks kasutatakse Eestis väljatöötatud digilahendust.

Nordic Hotel Forum on sertifitseeritud Rohelise Võtme (The Green Key) hotell, jälgides jätku- ja keskkonnasäästlikust toetavaid standardeid.

Tellija:
OÜ Veeilu
Projekti nimi:
Hotelli Nordic Hotel Forum renoveerimine
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Hotellid, spaad ja terviseasutused
Sisearhitektid:
Kaire Kemp-Tišler, Ea Andla
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Viru väljak 3, Tallinn
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2021

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.