Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Iru WTE kõrge- ja keskpinge süsteemidAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Tööde raames projekteeriti ja ehitati välja WTE jaama 110 kV liitumine Iru alajaamaga ning tarniti ja viidi töösse 110/10 kV 27,5 MW step-up trafo. Lisaks projekteeriti, tarniti ja viidi töösse seitsme lahtriga 10 kV jaotusseade, kolm omatarbe trafot ja kõikide seadmete, sealhulgas ka jaama generaatori vahelised tugev- ja nõrkvoolu ühendused. Uudseks ja keerukaks ülesandeks osutus uue ja vana Iru Elektrijaama ühildamine.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid

Tellija:
CNIM
Projekti nimi:
Iru WTE kõrge- ja keskpinge süsteemid
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
Merko Inrfa AS
Tööde iseloom:
Uus ehitus
Riik:
Eesti
Aadress:
Peterburi tee 105, Maardu, Harjumaa
Projekti algus:
2011
Valmimise aasta:
2013

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.