Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Käina 35/10kV alajaama 35kV ja 10kV jaotusseadmete rekonstrueerimine
ning maaühendusvoolude kompenseerimisseadmete paigaldamineHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Käina alajaama rekonstrueerimise käigus projekteeriti ja ehitati võtmed kätte meetodil uus sisetüüpi alajaam koos 35 kV ning 10 kV jaotus- ja automaatika seadmetega, teostati alajaamast väljuvate liinide ümberühendused, paigaldati maaühendusvoolude kompenseerimisseadmed ja rajati alajaama juurdepääsuteed.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elektrilevi OÜ
Projekti nimi:
Käina 35/10kV alajaama 35kV ja 10kV jaotusseadmete rekonstrueerimine ning maaühendusvoolude kompenseerimisseadmete paigaldamine
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Alajaamad
Projekteerija:
AS Merko Infra ja AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Luguse küla, Käina vald, Hiiu maakond
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2017

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.