Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kaubandus- ja vabaajakeskus PanoramaHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Mõne minuti kaugusel Vilniuse keskusest asub ruumikas, tänapäevane ja stiilne ostu- ja meelelahutuskeskus PANORAMA. Ostukeskuse üldpindala on 65 000 m², seal on 180 ostu- ja teeninduskohta, 18 kohvikut ja restorani, 1600 tasuta parkimiskohta maa-aluses parklas, 30 eskalaatorit ja lifti, 50 iga-aastast üritust külastajatele, ruumikad koridorid ja väljakud ürituste korraldamiseks, ema ja lapse toad, tasuta kolmerattalised jalgrattad.

Kaubanduskeskuses on ühe katuse alla koondunud  suur valik rõivaste ja aksessuaaride pakkujaid, ostusalongid pakuvad suurel hulgal teenuseid ja kaupu arvutitest sisekujunduseni. PLC Panorama on üks Vilniuse kõige uuemaid ja moodsamaid ostukeskusi, mis avas uksed 2008. aasta sügisel. Ostukeskust külastavad nii suurlinnade kui ka Leedu väiksemate linnade elanikud, aga ka pealinna külalised naaberriikidest.

Tellija:
Saltesta UAB
Projekti nimi:
Kaubandus- ja vabaajakeskus Panorama
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Kaubandus- ja meelelahutuskeskused
Arhitekt:
Vykintas Seskus ja Pöyry Architects
Projekteerija:
A. Karanauskas
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Saltoniškių tn 9, Vilnius
Projekti algus:
2006
Valmimise aasta:
2008

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.