Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kaunase Politseijaoskonna peakontorAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Kaunase politsei peakomissariaadi hoone kontseptsioon keskendus kompaktsele ja ratsionaalsele struktuurile, mille eesmärk oli luua sotsiaalselt vastutustundlik ja esteetiline keskkond nii komissariaadi personali kui ka külastajate jaoks.

Kahe sisemise ja välimise aatriumiga hoone on Leedus esimene A++ energiatõhususklassi administratiivhoone – peaaegu kogu selle ekspluateerimiseks vajalik energia saadakse taastuvatest allikatest. Administratiiv- ja laohoone ning autode varjualuse katusele on paigaldatud üle 300 kW võimsusega päikesepaneelid, mille genereeritavast energiast jätkub täielikult hoonete ekspluateerimiseks. Lisaks on hoonete kütteks ja jahutuseks paigaldatud maasoojuspump. Modernne kütte-, jahutus- ja õhutussüsteem loob kvaliteetse mikrokliima ning tagab mugava töökeskkonna. Uus tänapäevane hoone võimaldab märkimisväärselt säästa ekspluateerimiskuludelt. Hoonete tehnosüsteemide juhtimine on täielikult automatiseeritud ja ühendatud hoone üldise juhtsüsteemiga, mis võimaldab automaatselt muuta ruumide ventileerimise ja konditsioneerimise parameetreid ning tööpaikade valgustust.

Hoone brutopind 6471,94 m² ja hoone maht 29 743 m³

Modernsetes ruumides hakkab töötama 350 Kaunase maakonna politseiametnikku. 

Tellija:
Leedu Vabariigi siseministeeriumi politseiosakond
Projekti nimi:
Kaunase Politseijaoskonna peakontor
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Äri-büroo- ja administratiivhooned
Arhitekt:
Sigitas Kuncevičius
Peaprojekteerija:
IĮ Sigito Kuncevičiaus projektavimo firma
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Radvilenu 1c, Kaunas
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2021

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.