Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kaunase Riikliku Logistikakeskuse kombineeritud terminali ehitusAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Kaunase Riikliku Logistikakeskuse kombineeritud terminal ehitatakse Palemonasesse, Leedu peamise maantee Vilnius–Kaunas–Klaipėda juurde, kuhu on koondunud hulk logistikaettevõtteid ning mille läheduses asub Kaunase vabamajandustsoon. Plaanide kohaselt ei hakka ehitatavat terminali kasutama ainult riiklik logistikakeskus, vaid sellest saab ka Euroopa standardile vastava (1435 mm laiusega) raudtee lõpp-punkt, mis ehitatakse esimeses etapis. Lõuna- ja Lääne-Euroopast imporditavad ja terminalis käideldud kaubad liiguvad siit edasi põhja ja itta. Paigaldatakse neli rööpmepaari kaubarongide jaoks (kaks erinevat laiust), üks 40-tonnise tõstevõimega sildkraana konteinerite jaoks ja ehitatakse välja laoala kuni 1000 konteinerile. Territooriumile viiva peamise juurdepääsutee kõrvale ehitab Merko Statyba kahekorruselise haldushoone koos laoruumidega. Hoone esimesel korrusel sisustatakse ruumid Kaunase kohaliku tollikontrolli jaoks: tollitöötajate tööruumid, sanitaar- ja puhkeruumid, köök, laoruum tollis ära võetud kaupade hoidmiseks. Lisaks on plaanis sisustada klientide ooteruum, avalikud sanitaarruumid, terminali kassad, fütosanitaar- ja veterinaarteenuste ruumid, turvaruumid, kaks veokite inspektsiooni posti, kommunaalvõrgustike terminalid ja ruumid konteinerite taaslaadimiseks, kaupade ajutiseks ladustamiseks ja äravõetud kaupade ajutiseks ladustamiseks. Territooriumi väljapääsu kõrvale ehitatakse läbivaatuspost kahe läbivaatuspunktiga.

Tellija:
Fegda UAB
Projekti nimi:
Kaunase Riikliku Logistikakeskuse kombineeritud terminali ehitus
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Tööstushooned
Arhitekt:
Šarūnas Šliužas
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Palemono 80a, Kaunas
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2015

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.