Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kilingi-Nõmme 110 kV jaotusseadme renoveerimineHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Kilingi-Nõmme vana 110/35/15 kV alajaam oli ehitatud 1967. aastal ning vajas piirkonna varustuskindluse suurendamiseks hädasti renoveerimist. Viimase tõuke renoveerimistöödega alustamiseks andis ajalaamast mööduva uue Tartu-Viljandi-Sindi 330/110 kV õhuliini ehitus. Projekti raames ehitati viie 110 kV lahtriga alajaam ning uus juhtimishoone. Olemasolevatest 110/35/15 kV jõutrafodest üks remonditi ning teine asendati uue, eraldi projekti raames tarnitud trafoga, trafodele rajati uued vundamendid ning müratõkkeseinad. Lisaks ehitati alajaama territooriumile 50 m³ tuletõrje veevõtukoht. Alajaam ehitati ja pingestati kahes etapis, sest ehituseks vajalikku ruumi nappis ning lõplikuks valmimiseks oli vajalik vana alajaama seadmete täielik demontaaž.

Tellija:
AS Elering
Projekti nimi:
Kilingi-Nõmme 110 kV jaotusseadme renoveerimine
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Alajaamad
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.