Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kilingi-Nõmme 110 kV jaotusseadme renoveerimineHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Kilingi-Nõmme vana 110/35/15 kV alajaam oli ehitatud 1967. aastal ning vajas piirkonna varustuskindluse suurendamiseks hädasti renoveerimist. Viimase tõuke renoveerimistöödega alustamiseks andis ajalaamast mööduva uue Tartu-Viljandi-Sindi 330/110 kV õhuliini ehitus. Projekti raames ehitati viie 110 kV lahtriga alajaam ning uus juhtimishoone. Olemasolevatest 110/35/15 kV jõutrafodest üks remonditi ning teine asendati uue, eraldi projekti raames tarnitud trafoga, trafodele rajati uued vundamendid ning müratõkkeseinad. Lisaks ehitati alajaama territooriumile 50 m³ tuletõrje veevõtukoht. Alajaam ehitati ja pingestati kahes etapis, sest ehituseks vajalikku ruumi nappis ning lõplikuks valmimiseks oli vajalik vana alajaama seadmete täielik demontaaž.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
AS Elering
Projekti nimi:
Kilingi-Nõmme 110 kV jaotusseadme renoveerimine
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Alajaamad
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.