Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kilingi-Nõmme 330 kV alajaamAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Rajasime Kilingi-Nõmme uue 330 kV alajaama “võtmed kätte“ meetodil ehk tegime vajalikud projekteerimistööd, tarnisime, paigaldasime ja seadistasime seadmed ning andsime alajaama tellijale üle pingestatud kujul. Kilingi-Nõmme alajaamast saab alguse Eesti elektrisüsteemi kolmas 330 kV ühendus Lätiga, mis on oluline eeldus Eesti elektrivõrgu eraldamiseks Venemaa elektrisüsteemist. Kilingi-Nõmme 330 kV alajaam on suure tähtsusega põhja-lõunasuunaliste energiaühenduste tugevdamisel ja Balti riikide lõimimisel Euroopa energiasüsteemiga.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elering AS
Projekti nimi:
Kilingi-Nõmme 330 kV alajaam
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Alajaama tee 3, Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.