Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kilingi-Nõmme antennjaamHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Ameerika ettevõte Globalstar on mobiilsatelliitteenuste ettevõte, mis pakub madalorbiidi satelliite kasutades peaaegu ülemaailmset kattuvust.

Euroopas suurema ala kvaliteetseks katmiseks rajab Merko Globalstarile Saarde valda maajaama. Ehitatavas maajaamas hakkavad paiknema kolm 6-meertrist satelliitidega suhtlevat antenni ning nende toimimiseks vajalik inventar.

Merko valmistab ette platsi, juhtimishoone, vundamendid antennidele ning jaama infrastruktuuri, sh elektritoite paigaldatavatele seadmetele.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Globalstar Europe SAS
Projekti nimi:
Kilingi-Nõmme antennjaam
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Tarbija- ja tootjapaigaldised, liitumispunktid
Projekteerija:
AS Merko Infra ja AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Tõlviku, Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
Projekti algus:
2021
Valmimise aasta:
2021

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.