Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Korterelamu Fiziku tn 18, VilniusAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Fizikų korteriarendusprojekti uues 4–5-korruseliseses majas on kokku 70 korterit, üks äripind ning parkimiskohad maa-aluses garaažis ja hoovialal. A-energiaklassiga hoone korterites on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem koos kliimaseadme paigaldamise võimalusega. Esimese ja viienda korruse korteritel on terrassid, teiste korruste korteritel avarad rõdud. Ehitatav hoone asub kiiresti arenevas Bajorai linnaosas, mis on populaarne noorte perede seas tänu hästi arenenud infrastruktuurile ja naabruskonnale.

Vundamendid – raudbetoonvaiad. Kandekonstruktsioonid – raudbetoonseinad ja eelvalatud betoonplaadid. Maa-alune parkimisala on valmistatud raudbetoonseintest, sammastest ja plaatidest. Välisseinad – laotud Bauroc-plokkidest, mis on soojustatud neopreeniga. Rõdud – eelvalatud raudbetoonplaadid, millel on erinevate mõõtmetega läbilõiked. Konsoolrõdud on kinnitatud põhiehitise külge külmasilladetailidega. Astmelised katused on kaetud rullitavate katusematerjalidega. Soojusallikas – keskküttesüsteem.

Tellija:
UAB MN projektas
Projekti nimi:
Korterelamu Fiziku tn 18, Vilnius
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
D. Pauliukoniene
Peaprojekteerija:
UAB Vilniaus Architekturos Studija
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Fiziku tn 18, Vilnius
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.