Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Lahekalda korterelamud, III etappHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Arenduse kolmandas etapis valmib 2022. aasta kevadel üks viiekorruseline hoone 48 korteriga.

Paekalda 14 B-energiaklassiga kortermaja ühe- kuni neljatoaliste korterite suurused jäävad vahemikku 30 kuni 93 ruutmeetrit. Korterid paiknevad teisest viienda korruseni, esimesel korrusel asuvad panipaigad ja varjualusega parkimiskohad. Hoones on lift, pea kõigil korteritel on rõdud või lodžad. Lahekalda elukvartali sisehoovid haljastatakse ning neisse rajatakse laste mänguväljakud ja puhkealad. Hoovialale rajatakse parkimiskohad ja välja ehitatakse kvartalisisesed teed.

Lahekalda elukvartal asub Tallinnas kesklinna, Pirita ja Lasnamäe piiril Maarjamäe paekaldal. Arendusprojekti hilisemates etappides rajatakse kvartalisse kauplus koos väikeäride ja teeninduspindadega ning lasteaed. Arendusprojekti kogumahus ehitatakse järgmise kümnekonna aasta jooksul ligi veerandsada uut korterelamut enam kui tuhande korteriga.

Korterite müügiinfo: merko.ee/lahekalda

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Lahekalda korterelamud, III etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Ilmar Klammer
Sisearhitekt:
Ahti Peetersoo
Projekteerija:
AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Paekalda 14, Tallinn
Projekti algus:
2021
Valmimise aasta:
2022

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.