Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Meriküla reoveepuhasti rekonstrueerimineAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Harku vallas Murastesse rajatud kaasaegne Meriküla reoveepuhasti tagab piirkonna üha suurenevate majapidamiste nõuetekohase teenindamise. Tänu uuele puhastile on Kakumäe lahte jõudev vesi oluliselt puhtam ning vastab vee erikasutusloas esitatud väljavoolu nõuetele. Tööde käigus lammutati vana reoveepuhasti ning ehitati uus ja võimsam, mis on võimeline puhastama kuni 6000 inimese reovee. Ehitustööd muutis keerukamaks tööde teostamine Muraste looduskaitseala geoloogiliselt ebasoodsates tingimustes ning vajadus samale ehitustandrile jääv vana puhasti samaaegselt töös hoida. Ehitustööd teostas konsortsium AS Merko Ehitus Eesti ja AS Merko Infra, projekti kaasrahastas Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond.

Tellija:
OÜ Strantum
Projekti nimi:
Meriküla reoveepuhasti rekonstrueerimine
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Veepuhastus ja -töötlus
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Muraste, Harku vald, Harjumaa
Projekti algus:
2014
Valmimise aasta:
2015

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.