Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Metsatuka kodudHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Metsatuka arendusprojekti raames valmib Tallinnas Nõmme linnaosas 2023. aasta alguses kaks kortermaja kokku 130 korteriga.

B-energiaklassiga hoonetes asuvate korterite suurused jäävad vahemikku 40–124 ruutmeetrit. Hoonete ümber rajab Merko haljastatud sisehoovi puhke- ja mängualadega. Parkimiskohad asuvad maa-alusel parkimiskorrusel ja maapealses parklas.

Nõmmel Pääsküla raba ja metsade kõrval paiknevate neljakorruseliste hoonete lõunapoolsed osad on kolmekorruselised. Enamikul korteritel on klaaspiiretega rõdud, osa neljatoalisi kortereid ulatub läbi hoone. Arenduse kõige luksuslikumates korterites on saun ja katuseterrass ning tänu kolmele välisseinale avarad vaated ümbruskonnale.

Korterite müügiinfo: merko.ee/metsatuka

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Metsatuka kodud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
AT Arhitektuur OÜ, Anu Tammemägi
Sisearhitekt:
NION Design OÜ, Merlin Tiivel ja Gertruth Alas
Projekteerija:
AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Teelise 6 ja Teelise 8/10, Tallinn
Projekti algus:
2021
Valmimise aasta:
2023

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.