Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Narva-Jõesuu hotell ja vabaaja veekeskus Noorus SPA HotelAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Noorus Spa Hotel on suur ja keerukas hoone, kus on nii ehituses kui siseviimistluses kasutatud kõrgetasemelisele hotellile iseloomulikke materjale. Ehitus hõlmas nii uue hoonekompleksi ehitust kui vana ümberehitust, mille käigus sai moodsaks hotelliks senine lagunenud hooneosa. Keerukust lisasid ka restorani ja bowlingu kohal asuvad basseinid.

Kaasaegse arhitektuuri ja 114 numbritoaga spa hotell asub Narva-Jõesuu liivarannas. Hotellis on a la carte restoran, kus on sees 130 ja väliterrassil 45 istekohta ning millele lisab meeleolu unikaalne taustvalgusega vitraažlagi. Eesti suurim spa-kompleks hõlmab fitness-, wellness- ning vee- ja saunakeskust 14 erineva saunaga. Fitness-keskus oma avara jõusaali, rühmatreeningute ning jooga keskkonnaga on treenimiseks  sobilik nii harrastajatele kui sportlastele. Vee- ja saunakeskuses on 12 sauna, 25 m ujumisbassein, lasteala, erinevate atraktsioonide ja mullivannidega bassein, jaapanivann ja välibasseiniga terrass. Hotellist ei puudu ka suurepäraselt varustatud 400 ruutmeetrine konverentsi- ja ürituste keskus, kus on kolm saali.

Peaprojekteerimine BIM mudelis.

Tellija:
Termak Real Estate OÜ
Projekti nimi:
Narva-Jõesuu hotell ja vabaaja veekeskus Noorus SPA Hotel
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Hotellid, spaad ja terviseasutused
Arhitekt:
Arhitektibüroo Luhse ja Tuhal
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
L.Koidula 19 ja 19d, Narva-Jõesuu, Ida-Virumaa
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.