Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Narva-Jõesuu rannaala Aia tänava promenaadi ehitustööd koos projekteerimise ja tänavate välisvalgustuse ehitustöödegaAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

AS Merko Infra ja AS Merko Ehitus teostasid Narva-Jõesuu rannaala Aia tänava promenaadi projekteerimise ja ehitustööd. Aia tänava 1,2 km pikkuse lõigu rekonstrueerimise käigus projekteeriti ja  rajati uus nõuetele vastav teekonstruktsioon koos asfaltbetoonkattega, mille kõrvale ehitati uus kõnnitee sillutiskivi kattega. Lisaks rekonstrueeriti ja rajati kokku 128 parkimiskohta autodele, paigaldati uued liiklusmärgid ja tänavakatte märgistus. Aia tänava tänavavalgustuse rekonstrueerimise raames vahetati välja kaabelliinid, paigaldati uued valgustuspostid koos modernsete valgustitega ning mereranda prožektorid rannaala valgustamiseks. Pargi tänava parkla rekonstrueerimise käigus ehitati uued kõnniteed koos invakaldteedega. Kinnikasvanud pargis teostati uus haljastus ja pargi valgustus koos elektrivarustuspunktidega paviljonidele ning ürituste jaoks.

Tellija:
Narve-Jõesuu Linnavalitsus
Projekti nimi:
Narva-Jõesuu rannaala Aia tänava promenaadi ehitustööd koos projekteerimise ja tänavate välisvalgustuse ehitustöödega
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Transpordirajatised
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Narva-Jõesuu linn
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.