Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Narva KonsumAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Järva Tarbijate Ühistu Narva Konsumi üldpind on 4172 m², millest 1256 m² on Tööriistamarketi ja 1440 m² Konsumi müügisaal. Lisaks asub keskuses lillepood, pizza söögikoht, apteek, optikapood ja taarapunkt. Keskuse kõrvale Tallinna maantee äärde on rajatud valgustatud parkimisala 107 autole ning hoone tagaküljel on kaubavastuvõtu ala ning töötajate parkla.

Ehitustööde kestuseks oli planeeritud 7 kuud, mis oli tööde kogumahu mõistes väga lühike ajaperiood. Ehitusele eelnesid 2013. aasta juulist kuni novembrini hoone projekteerimistööd, mis hõlmasid: ventilatsioon, jahutus, küte, soojatrass, veevarustus, kanalisatsioon, tugev- ja nõrkvoolupaigaldis.

Hoone on projekteeritud madalvundamentidega, postid ja soklipaneelid on raudbetoonist, katusefermid terasest. Kaubanduskeskus on osaliselt ühe-, osaliselt kahekorruseline. Teisel korrusel asuvad tehnoruumid (ventilatsiooni-, kompressoriruum, õhuvõtukamber). Teise korruse osas on monteeritavatest õõnespaneelidest vahelaed, katuslagi baseerub kandval profiilplekil ja välisseinteks on kergpaneelid. Hoonesse on ehitatud vajalikud tehnosüsteemid: ventilatsioon, jahutus, küte, sprinkler, soojasõlm, veevarustus, kanalisatsioon, tugev- ja nõrkvoolupaigaldis.

Tellija:
Kaarsilla Kinnisvara OÜ
Projekti nimi:
Narva Konsum
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Kaubandus- ja meelelahutuskeskused
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Tallinna mnt 30a ja 30b, Narva, Ida-Virumaa
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.