Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Noblessneri kvartal – Staapli 3, 4, 8, 12 elu- ja ärihoonedHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Noblessneri Kodusadama projekt hõlmab kokku nelja kortermaja, 208 korterit ning ligi 3700 m² büroo- ja kaubanduspinda. Esimese etapi raames valmis vahetult mere kaldale Noblessneri jahtsadama kõrvale 6-korruseline 66 korteriga kortermaja ja 279 parkimiskohaga maa-alune parkla. Teise etapi raames valmis kolm kortermaja aadressidel Staapli tn 3, 8 ja 12.

Noblessner on unikaalne korteriarendusprojekt, kus kaasaegsed kvaliteetsed korterid kerkivad ajaloolise pärandiga keskkonda. Terviklik elamukvartal lähtub inimkesksusest – autod viiakse maa-alusele tasandile, majade sisehoovides on privaatsed mängu- ja puhkealad, maju ümbritsevad jalakäijatele mõeldud tänavad, linnaväljak ja promenaad. Kaunite vaadetega mereäärsed korterid on avaralt valgusküllased, energiasäästlikud, hea sisekliima ja mugava põrandakütte lahendusega. Kõikidel korteritel on klaasitud rõdud, valitud korteritel ka saun ja kaminavalmidus.

Peaprojekteerimine BIM mudelis. Lisaks kasutati mudelprojekti ehitusmahtude arvutamiseks, hangete korraldamiseks, tööde plaanimiseks, 4D graafiku koostamiseks, eelarve koostamiseks, visualiseeringute koostamiseks.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
Kodusadam OÜ
Projekti nimi:
Noblessneri kvartal – Staapli 3, 4, 8, 12 elu- ja ärihooned
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned; Äri-, büroo- ja administratiivhooned
Koostööpartner:
BLRT Grupp AS
Arhitekt:
Arhitektuuribüroo PLUSS OÜ
Sisearhitekt:
Eeva Masso, Katrin Tammsaar
Projekteerija:
Arhitektuuribüroo PLUSS OÜ, Projektbüroo Teinos OÜ, Melior Projekt OÜ, K-Projekt AS
Tööde iseloom:
Uus ehitus
Riik:
Eesti
Aadress:
Staapli 3, 4, 8 ja 12, Tallinn
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.