Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Nurmevälja LogistikakeskusAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Nurmevälja logistikakeskus hõlmab logistikakeskust brutopindalaga 23 000 m², lisaks laopindadele ka spetsiifilistele nõuetele vastavat tootmispinda, kontori-, koosoleku-, riietus-, tehno- ja muid vajalikke ruume. Nurmevälja logistikakeskus on lisaks oma kaasaegsusele ja energiasäästlikkusele eriline ka selle poolest, et hoone on osaliselt süvistatud paepinnasesse ning siin on tavapärasest logistikakeskusest enam tähelepanu pööratud arhitektuursele lahendusele. Logistikakeskuse uudsed tehnoloogilised lahendused võimaldavad senisest enam tööd automatiseerida, minimeerida vigu ja teenindada samal pinnal oluliselt suuremaid kaubamahtusid. Keskuse energiatõhususe tagab küttesüsteem, mis võimaldab valida hetke soodsaima kütuse. Paralleelselt võetakse energiatootmiseks kasutusele ka päikesepaneelid. Automaatika kontrollib ka keskuse valgustust ja annab võimaluse hoonet ka väljastpoolt hallata.

Tellija:
Logistika Haldus OÜ
Projekti nimi:
Nurmevälja Logistikakeskus
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Tööstushooned
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Välja tee 1, Jõelähtme, Harjumaa
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.